Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Popołudniowe wypadki kierowców

Jedna osoba trafiła do szpitala na badania po zderzeniu dwóch samochodów osobowych na Alei Piłsudskiego w Łomży. Według policji była to tylko kolizja. Do wypadku doszło za to w Woli Zambrzyckiej. Tu kierowca audi zjechał z drogi i uderzył w przepust. Do szpitala trafił jego pasażer.

Do zderzenia samochodów marki kia ceed i opel vectra doszło około godziny 16. na skrzyżowaniu na Alei Piłsudskiego z ul. Fryderyka Chopina w Łomży. Jedna osoba została zabrana do szpitala, ale według policyjnych danych po badaniach została zwolniona do domu. Całe zdarzenia zakwalifikowano jaki kolizję drogową.

Do poważniejszego zdarzenia doszło godzinę wcześniej w Woli Zambrzyckiej. Tu – jak wynika ze wstępnych ustaleń policji - kierujący audi 27-letni mężczyzna jadąc odcinkiem drogi gdzie prowadzone są roboty drogowe, zjechał do rowu a następnie uderzył w betonowy przepust. W wyniku wypadku obrażeń doznała 22-letni pasażer, który został przewieziony do szpitala.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: fot. KPP Zambrów
Foto: fot. KPP Zambrów

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę