Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek koło Stawisk.

Małe dziecko zginęło, a cztery osoby dorosłe ranne trafiły do szpitala. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło ok. godz. 6. rano na drodze krajowej nr 61, ok 2km przed Stawiskami. Zderzyły się tu czołowo dwa samochody osobowe. Droga jest nadal zablokowana.

Jak przekazuje Joanna Makarewicz z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie, kierowca opla combi, który jechał od strony Łomży w kierunku Stawisk, z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas i czołowo zderzył się z jadącym od Stawisk VW golfem. W oplu podróżowały 4 osoby, w tym małe dziecko. Niestety w wyniku tego zdarzenia zginęło małe dziecko, natomiast obaj kierowcy oraz pasażerowie opla - mężczyzna i kobieta, zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu policjanci ustalają szczegółowo okoliczności tej tragedii. 
Droga jest zablokowana. Objazdy wyznaczono drogami wojewódzkimi przez Jedwabne i Przytuły.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę