Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zakłady bukmacherskie - z kim możemy grać legalnie?

Jeszcze nie tak dawno wśród fanów zakładów sportowych istniała moda na korzystanie z usług zagranicznych operatorów, nie posiadających licencji na terenie Polski. Wraz ze zmianą prawa z lipca 2017 roku nie jest to już możliwe, ponieważ dostawcy internetu mają obowiązek blokować takie platformy. I chociaż ilość dostępnych operatorów zmalała, to mimo wszystko nadal mamy spory wybór.

Zakłady bukmacherskie w Polsce - lista legalnych operatorów

Wbrew pozorom w Polsce działa dość dużo firm posiadających licencję na świadczenie zakładów wzajemnych na terenie kraju. Oferują oni szeroką gamę dyscyplin sportowych, a także wiele różnych promocji, bonusów powitalnych i programów partnerskich - w zasadzie każdy gracz jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Jeżeli chcemy grać fair, możemy wybierać spośród następujących firm:

• Fortuna

STS oferta na dzis

• Totolotek

forBet kod promocyjny

• Milenium

• LvBet

Etoto bonus

Jak widać ilość firm, z którymi możemy grać, nie jest wcale taka nieduża. Jeżeli zależy nam na wybraniu najlepszego bukmachera, wystarczy porównać kolejne oferty i zasięgnąć opinii u obecnych użytkowników wybranych platform. Warto zwrócić też uwagę na takie elementy, jak obecność punktów naziemnych czy dodatkowe atrakcje, np. zakłady na żywo.

Po czym poznać, że bukmacher działa legalnie?

Aby firma mogła świadczyć zakłady wzajemne, musi uzyskać stosowną licencję wydawaną przez Ministra Finansów. Informacja na ten temat, razem z pełnymi danymi firmy, powinna znajdować się na platformie operatora. Jeżeli upatrzony przez nas bukmacher nie może pochwalić się stosownym zezwoleniem, warto się zastanowić nad sensem korzystania z takiej usługi - wprawdzie nasze zakłady nie zostaną uszczuplone o podatek, ale ryzykujemy wezwanie na dywanik do urzędu skarbowego lub zwyczajnie zostanie oszukanym. Więcej informacji na temat legalnych bukmacherów możemy znaleźć pod linkiem.

Zakłady sportowe to popularna, podbijająca sportowe emocje rozrywka, ale także sposób na wygranie dodatkowych pieniędzy. Jeżeli chcemy w pełni cieszyć się z możliwości, jakie daje nam wybrany bukmacher, powinniśmy wybierać tych działających legalnie. Dzięki korzystaniu z licencjonowanych platform nie tylko oszczędzimy sobie nieprzyjemności, ale także będziemy mieć pewność, że nie zostaniemy oszukani, a zebrane środki trafią na nasze konto. W Polsce działa całkiem dużo firm, które świadczą zawieranie zakładów wzajemnych zgodnie z prawem, w związku z czym na pewno nawet najbardziej wymagający gracz znajdzie coś dla siebie.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę