Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Złodziej

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca Łomży podejrzanego o kradzież biżuterii, komputera, a także sprzętu domowego użytku. Poszkodowany, któremu złodziej w parku zerwał z ręki bransoletkę, oszacował swoje straty na prawie 5 500 złotych.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, na początku września otrzymali zgłoszenie o kradzieży biżuterii, sprzętu komputerowego oraz przedmiotów gospodarstwa domowego. Jak ustalili do kradzieży biżuterii doszło w parku, na terenie miasta. Do poszkodowanego podbiegł nieznany mężczyzna i zerwał mu z ręki bransoletkę. To nie koniec historii. W momencie, kiedy poszkodowany wszedł do domu zauważył, że brakuje w nim komputera i kilku przedmiotów gospodarstwa domowego. Jednak, dzięki wnikliwej pracy łomżyńskich kryminalnych udało się dość szybko ustalić podejrzanego o te kradzieże. Okazał się nim 28–latek, który był już znany miejscowym śledczym. Wczoraj mieszkaniec Łomży usłyszał zarzut kradzieży w warunkach recydywy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę