Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wpadli na nocnym połowie

To historia przestroga dla amatorów nielegalnego połowu ryb w Narwi. W sieci był sum i dwa leszcze. Kłusownicy, dwaj dziadkowie z Łomży, mają za to odpowiadać przed sądem. Choć połów ewidentnie był nieudany grozi im nawet więzienie.

Prawie kryminalna akcja rozgrywał się nocą z wtorku na środę. Policjanci i Strażnicy Państwowej Straży Rybackiej patrolowali okolice Narwi w ciemnościach wypatrując amatorów nielegalnego połowu ryb. Na starorzeczu Węgra w okolicy Jednaczewa zauważyli rozciągniętą sieć. Jak relacjonuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży po chwili podjechał pojazd, z którego wysiadło dwóch starszych mężczyzn. Obaj ruszyli w kierunku sieci i wyciągnęli ją z wody zabierając złowione w ten sposób ryby. Wówczas do akcji wkroczyli skryci dotychczas stróże prawa i prządku   zatrzymując kłusowników na gorącym uczynku. Okazało się, że to dwaj mieszkańcy Łomży. Jeden miał 68, a drugi 69 lat. W ich sieć wpadł nieco ponad 50-centymetrowej długości sum i dwa leszcze. Struże prawa zabrali im sieć i ryby. Obaj starsi panowie usłyszeli zaś zarzuty kłusownictwa na rzece i grozi im za to nawet do dwóch lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę