Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

W Perspektywie bez ciepłej wody

Mieszkańcy ulic: Rycerskiej, Kasztelańskiej, Księżnej Anny i Księcia Janusza dziś stracą ciepłą wodę. W niektórych przypadkach strata potrwa aż trzy dni. Ciepłej wody nie będzie bo Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej będzie remontowało węzły ciepłownicze.

Najdłużej, bo prawie 3 dni nie będzie jej przy Rycerskiej 7. Przez 2 dni przerwa w dostawie ciepłej wody obejmie budynki przy ulicy Księżnej Anny 22, Rycerskiej 10, 8, 6 i 5 oraz Kasztelańskiej 1 i 4. Tylko przez jeden dzień na brak ciepłej wody w kranach narzekać będą mieszkańcy bloków przy Rycerskiej 4, 4a, 2 i 3, Kasztelańskiej 2, 6 i 8 oraz Księcia Janusza od numeru 11 do 23.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę