Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Groźnie wyglądało

53-letni kierowca opla prawdopodobnie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z samochodem suzuki prowadzonym przez 19-latka. Uderzone suzuki wypadło z jezdni i uderzyło w pobliski kiosk. Groźnie wyglądające zdarzenia rozgrywało się we wtorkowe popołudnie w centrum Łomży. Na szczęście nikt z ludzi nie odniósł żadnych obrażeń.

Do, według ustaleń policji, kolizji drogowej doszło o godz. 16.55 na skrzyżowaniu alei Legionów z ul. gen. Władysława Sikorskiego.  Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży z ustaleń dokonanych przez policjantów wynika, że 53-letni kierowca opla jechał ul. Gen. Wł. Sikorskiego od strony ul. Zawadzkiej i na skrzyżowaniu z Al. Legionów wykonywał manewr skrętu w lewo. Najprawdopodobniej mężczyzna wjechał na skrzyżowanie już na czerwony świetle sygnalizacji i doprowadził do zderzenia z jadącym na wprost Al. Legionów od Ronda Tadeusza Kościuszki 19-letnim kierowcą suzuki. Uderzone suzuki zjechało z drogi i uderzyło w pobliski kiosk, ale nikt nie odniósł obrażeń. Policja podaje, że obaj kierowcy byli trzeźwi i że sprawę tego zdarzenia będzie musiał rozstrzygać sąd. Kierowca opla utrzymuje, że on jechał zgodnie z przepisami i nie chciał zgodzić się na uznanie przez policjantów jego winy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę