Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Nastoletni kierowca na haju

Policjanci informują o zatrzymaniu 19-latka, który kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków. Dodatków w samochodzie pod radiem leżało „zawiniątko” z narkotykami, a w trakcie sprawdzania kierowcy w rejestrach wyszło na jaw, że młody kierowca posiada już aktualny zakaz prowadzenia pojazdów.

Mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego został zatrzymany przez policję. Sprawą będzie musiał zająć się sąd. Policjanci podają, że po nim minionej doby na terenie województwa podlaskiego zatrzymano także 8 nietrzeźwych kierowców.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę