Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Myjnia samochodowa przy Bursztynowa Park zaprasza

Bez zarysowań, wygodnie, szybko oraz w niskiej cenie. To zalety myjni automatycznej i samoobsługowej przy parku handlowym Bursztynowa Park. Stworzone wg najnowocześniejszych rozwiązań na rynku.

Myjnia automatyczna wyposażona jest w szczotki przylegające do każdego kształtu auta. System sterowania szczotek w dwóch płaszczyznach jest idealnym rozwiązaniem dla samochodów SUV oraz kombi ze ściętym tyłem. Szczotki myjące są bardzo miękkie, utworzone z materiału najnowszej generacji - ze spienionego polietylenu. Usuwają brud i chronią lakier, bez obawy o zarysowania.

Nawet jeżeli wybierzemy zaawansowany program, czyszczenie potrwa kilka minut. To sprawdzony wybór szczególnie dla zapracowanych osób. Do wyboru jest kilka programów mycia, ale nawet za ten najbardziej zaawansowany zapłacimy kilkanaście złotych.

Dla klientów dostępna jest także myjnia samoobsługowa, bezdotykowa, posiadająca 6-stanowisk. Dzięki myjce ciśnieniowej można usunąć nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Dokładnie zmywa brud z nadkoli i podwozia.

Samoobsługowa myjnia bezdotykowa niewątpliwie ma swoje zalety. Przede wszystkim jest tania, za kompletne czyszczenie zapłacimy co najwyżej kilka złotych. Posiada 5 programów mycia. W ofercie naszej myjni dostępne są także dwa stanowiska z odkurzaczami. Więcej na temat myjni przeczytasz na stronie bursztynowapark.pl

Bursztynowa Park

07-410 Ostrołęka

ul. Goworowska 41

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć poniżej.

tekst płatny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę