Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 czerwca 2023 napisz DONOS@

Gigantyczny korek do i w Piątnicy

Główne zdjęcie
Korek samochodów na moście majora Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal. Na dojazd z Łomży do Piątnicy we wtorkowy poranek potrzebne było co najmniej 45 minut. (fot. czytelnik)

Około 40 minut trwał poranny przejazd z Łomży do Piątnicy przez most majora Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal. Zgodnie z zapowiedziami drogowcy rozpoczęli remont ważnego skrzyżowania w Piątnicy Włościańskiej. Łączą się na nim drogi z Piątnicy, Kalinowa i jedna z dwóch prowadzących przez Narew z Łomży. Ruch odbywa się wahadłowo, a korki tworzą się na dojazdach. Jak przekazuje kierowca jadąca z Łomży dojazd do remontowanego skrzyżowania zajął jej 25 minut. Gigantyczny korek jest też w Piątnicy. Samochody jadące w kierunku mostu Hubala stoją już na rondzie w centrum miejscowości.

Problemy z dotarciem do Piątnicy są także w okolicy drugiego mostu przez Narew w ciagu ul. Zjazd. Jak informują czytelnicy sznur samochodów stoi w Łomży już na Rondzie Tadusza Kościuszki, a nawet na prowadzących do niego ulicach Wojska Polskiego i Alei Legionów. 

Remont skrzyżowania w Piątnicy Włościańskiej wykonuje łomżyńska firma PBK. Zgodnie z planami skrzyżowanie i ok. 200 metrów drogi w kierunku Piątnicy mają być przebudowane do końca listopada. Wartość inwestycji to ok.  1,6 mln zł. Pieniądze w połowie pochodzą z środków rządowych na usuwanie skutków klęsk żywiołowych, a na drugą połowę złożyły się Powiat Łomżyński i Gmina Piątnica.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę