Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Poszukiwany wędkarz

Policja, straż pożarna i poszukiwacze z GR Nadzieja przeszukują brzegi Narwi i rzekę w okolicy mostu majora Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal. Wcześniej wędkarz poinformował o znalezieniu przy brzegu rzeki plecaka i dwóch wędek, ale nigdzie nie było ich właściciela.

Na razie nie wiadomo co się stało - czy to przedmioty, które ktoś zostawił lub zagubił czy też doszło do jakiegoś wypadku. Policja prosi o informacje wszelkie osoby, które mogłyby coś wiedzieć o pozostawionych nad Narwią przedmiotach.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę