Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Z nożem na mężczyznę we wsi

- 24. sierpnia miało miejsce usiłowanie zabójstwa we wsi Modzele Skudosze w gminie Łomża – informuje prokurator Rafał Kaczyński, zastępca prokuratora okręgowego w Łomży. - Andrzej P., 51-latek atakujący poszkodowanego nożem, w przekonaniu śledczych miał zamiar pozbawienia mężczyzny we wsi życia. Atakującemu nożem został postawiony zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec podejrzanego 51-latka areszt tymczasowy na 3 miesiące. - Ugodzony nożem mężczyzna przebywa w stanie śpiączki farmakologicznej na oddziale intensywnej opieki medycznej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. - Najbliższe dni będą dla niego decydujące, czy przeżyje i czy powróci do zdrowia... - informuje wicedyrektor ds. lecznictwa Hanna Majewska - Dąbrowska.

Prokurator Rafał Kaczyński i policja miejska w Łomży w trakcie śledztwa nie ujawniają zbyt wielu szczegółów tej dramatycznej sprawy. - Andrzej P. ugodził poszkodowanego nożem w okolicy klatki piersiowej – precyzuje prokurator. Dzięki szybkiej i profesjonalnej pomocy medycznej w weekend, mężczyzna przeżył, jednak  przebywa nadal w szpitalu. Sprawę prowadzi Prokuratura Okręgowa w Łomży. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara od 8 lat do 15 lub 25 lat, a nawet dożywotnie więzienie.

Mirosław R. Derewońko


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę