Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Pożar volkswagena

Z nieznanych dotychczas przyczyn w ogniu staną volkswagen. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Informację o płonącym aucie przy cmentarzu przy ul. Mikołaja Kopernika strażacy otrzymali po godz. 7.20.

Płomienie ognia pojawiły się w komorze silnika. Oficer dyżurny Komendy Miejskiej PSP na miejsce akcji natychmiast wysłał dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze. Strażacy szybko ugasili płonące auto. Podkreślają, że nikt z ludzi w zdarzeniu nie ucierpiał, ale samochód jest poważnie zniszczony.

Przyczyny pożaru auta powinni ustalić policyjny eksperci.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę