Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Było niebezpiecznie, ale już ma nie być

- Chcę poinformować o niebezpiecznym miejscu w Łomży zarówno dla pieszych, jak i kierowców. Znajduje się ono przy zjeździe z ronda Tadeusza Kościuszki w Aleję Legionów. Na skwerku zlikwidowano chodnik i nasadzono kwiaty. Niektóre z nich są tak wysokie, że ograniczają widoczność i piesi wchodząc na przejście nie widzą ronda, a kierowcy, którzy z ronda wjeżdżają w Legionów, nie widzą zbliżających się do przejścia pieszych. O mało nie zostałam potrącona w tym miejscu na pasach. BMW na szczęście miało dobre hamulce... - informuje czytelniczka prosząc o interwencję.

Chodzi o wysokie canny, czyli ozdobne rośliny, które dorastają do 200 cm wysokości mają dekoracyjne liście i czerwone kwiaty. Wyglądają pięknie, ale w tym miejscu niektóre za bardzo się rozrosły.
- Natychmiast po zgłoszeniu nasi pracownicy zajęli się nimi. Roślinę najbliżej jezdni usunięto, a innym wystarczyło przyciąć liście i już tego zagrożenia tam nie ma – mówi Mariusz Zapert, zastępca dyrektora MPGKiM, które zajmuje się także zielenią miejską. - Dziękujemy tej Pani za to zgłoszenie, bo faktycznie mogło być niebezpiecznie i prosimy mieszkańców o zgłaszanie nam, jeśli gdzie tego typu, czy podobne niebezpieczeństwa się pojawią.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę