Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Będą burze z gradem

Magdalena Pękala dyżurny synoptyk z białostockiego biura prognoz IMGW-PIB wydała ostrzeżenie przed burzami z gradem jakie w piątkowe popołudnie, wieczorem i nocą mogą występować na obszarze całego województwa podlaskiego. Miejscami może spaść grad, nawet do 40 litrów wody na metr kwadratowy ziemi, a wiatr w porywach osiąganie prędkość do 90 km/h.

- Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 15 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad - ostrzega synoptyk.

Burzom, których nadejście Magdalena Pękala spodziewa się w godzinach od 15.00 do 3.00 w nocy, synoptyk nadała pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określiła na 90%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę