Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zawaliła się część dachu nowej hali

- Usłyszałem huk i zobaczyłem, że część dachu hali spadła na ziemię – mówi jeden z czytelników – relacjonując wypadek na budowie nowego centrum handlowego przy alei Legionów. Do zdarzenia doszło w środowe południe. Z pierwszych informacji wynika, że nikomu z ludzi pracujących na budowie nic się nie stało.

Nowe centrum handlowe na działce po jednostce wojskowej przy alei Legionów, obok Mc Donald’s, budowane jest od wiosny. Powstają tu trzy duże budynki usługowo-handlowe. Prace posuwały się bardzo szybko. Dziś w południe część dachu budynku, który zbudowanego najbliżej al. Legionów spadła. Na razie nie są znane okoliczności zdarzenia. Informacje o słyszanym w okolicy huku zarywanej się konstrukcji i zdjęcia uszkodzonej hali otrzymaliśmy od czytelników. Na miejscu jest też policja. Z pierwszych informacji wynika, że nie ma osób poszkodowanych. Policjanci wyjaśniają co się zdarzyło na budowie.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę