Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Potrącenie i uderzenie w słup

W słoneczne przedpołudnie doszło do dwóch zdarzeń drogowych w Łomży. Pierwsze na parkingu przy al Legionów i kolejne na Szosie Zambrowskiej.

Do potrącenia doszło na al. Legionów, niedaleko balaszaka. Samochód osobowy wycofywał i kiedrujący nie zauważył przechodzącej za pojazdem kobiety. Potrącona została zabrana na badania do szpitala.

Drugie zdarzenie miało miejsce na Szosie zambrowskij. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący ciężarówką chciał zjechać na prawy pas i niezauważył jadącej prawidłowo osobówki. Kierujący oplem ratował się zjeżdżając z drogi, ale uderzył w słup. Tu nikomu nic się nie stało.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę