Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Akademia Piłkarska Lider rozpoczyna treningi

Początek września to dla dzieci czas powrotów do szkoły i początek roku szkolnego. Rozpoczyna się okres ciężkiej pracy młodego organizmu. Przyswajanie szerokiej podstawy programowej niestety często zmusza do dodatkowych zajęć pozalekcyjnymi z najważniejszych przedmiotów typu matematyka, język angielski i inne. Dziecko w tym okresie poddawane jest intensywnej i wielogodzinnej pracy siedzącej mającej negatywny wpływ na właściwy rozwój młodego organizmu. Lekcje wychowania fizycznego ze względu na szereg ograniczeń, również zewnętrznych, nie zaspakajają w dziecku potrzeby aktywności fizycznej oraz treningu ogólnorozwojowego. Ponadto dzieci nie biegają już tak powszechnie po podwórkach i osiedlach samodzielnie kształtując zwinność szybkość, koordynację ruchową. Stąd tak wiele chorób cywilizacyjnych hamujących właściwy rozwój młodego organizmu typu nadwaga, zwyrodnienia stawów i kręgosłupa, nie wspominając o negatywnym wpływie niewłaściwego odżywiania.

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska Lider (AP Lider) z siedzibą w Łomży szybko zyskała popularność organizacją w Łomży połkolonii "Sportowe Wakacje w mieście". Kolejnym etpem działalności AP Lider jest szkolenie dzieci do lat 10 w Łomży oraz równoległe tworzenie oddziałów / filii w regionie, gdzie jeszcze nie funkcjonuje zorganizowana forma szkolenia. AP Lider stawia na dobrą zabawę połączoną z tworzenieniem nieorganiczonych możliwości rozwoju piłkarskiego dziecka. Proponujemy Indywidualne podejście do każdego zawodnika niezależnie od umiejętności piłkarskich oraz dostosowanie treningu do posiadanych predyspozycji tak aby każdy zawodnik mógł się rozwijać. Pragniemy zastąpić priorytet wygrywania, priorytetem rozwoju. Efekt pracy ma określić ilość zawodników osiągających sukcesy w przyszłości w piłce seniorskiej, a nie sukcesy, wyniki oparte na niepotrzebnej presji w piłce dziecięcej i młodzieżowej. W tym wieku dziecko powinno czuć się swobodnie. Popełniać błędy i wyciągać z nich wnioski, uczyć się. Zawodnicy AP Lider w Łomży będą uczestniczyć w meczach i turniejch w Łomży, regionie i na terenie całego kraju. Klub planuje organizację obozów i półkolonii letnich oraz zimowych. W roku 2018 przewidziane jest utworzenie w Łomży docelowo dwóch grup 20 osobowych(łącznie 40 osób) dzieci w wieku do 10 lat. AP Lider posiada szerokie kontakty w wielu klubach w Polsce. Jednym z najbardziej znanych piłkarzy wspierających Klub jest Rafał Boguski. "Z założycielami AP Lider znam się i wspólpracuję od wielu lat. Cieszę się, że w moim rodzinnym regionie powstaje szkółka, która chce dbać o rozwój dzieci z mniejszych środowisk. Sam pochodzę z niewielkiej miejscowości, gdzie do jednej klasy chodziliśmy w kilka osób. Znam ograniczenia jakie stawia mały ośrodek ale jednocześnie wiem, że nie są one barierą nie do pokonania. Mnie się udało ale wielu moich kolegów miało mniej szczęścia. AP Lider daje na tym polu nowe możliwości i dlatego deklaruję chęć współpracy i wsparcie jej działań".

AP Lider zamierza rozwijać i szkolić młodzież w oparciu o trzy filary: Wrodzone predyspozycje piłkarskie, kształtowanie charakteru oraz pracę bez której osiągnięcie sukcesu nie jest możliwe.

Treningi rozpoczynają się od września. Partnerem AP Lider jest Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży gdzie będą odbywały się treningi. Do dyspozycji zawodników jest nowo powstała hala sportowa oraz boisko z oświetleniem. Zajęcia będą odbywały się w stałych terminach w każdy wtorek i czwartek, w godzinach popołudniowych pod opieką wykwalifikowanej kadry trenerskiej

 

Uwaga! Pierwszy tydzień treningów dla wszystkich chętnych jest nieodpłatny.

Zapisy oraz szczegółowe informacje

tel. 513 074 812

aplider.lomza@gmail.com

 

Facebook: Akademia Piłkarska Lider 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę