Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Pierwszy komitet wyborczy w Łomży

Dziś w biurze Komisarza Wyborczego w Łomży złożyłem dokumenty niezbędne do rejestracji Komitetu Wyborczego Wyborców Przyjazna Łomża – informuje Tadeusz Zaremba, pełnomocnik komitetu wyborczego – oczekujemy na decyzję, która nada naszej inicjatywie status formalno-prawny.

W przesłanej do redakcji informacji założyciele komitetu podkreślają, że Komitet Przyjazna Łomża łączy ludzi z dużym bagażem doświadczenia i dorobku zawodowego w różnych dziedzinach życia, a także młodych, zdolnych menadżerów, którzy dotychczas  nie brali czynnego udziału w samorządzie.

Nie będzie to kolejny komitet,  mówiąc kolokwialnie,  baloników i papilotów wyborczych – zapewniają inicjatorzy - znamy ogrom problemów ograniczających możliwości rozwojowe Łomży. Pracując nad programem staramy się najpełniej korzystać z propozycji i sugestii reprezentantów różnych środowisk. Zależy nam szczególnie na tym, by program Przyjazna Łomża był wspólnie wypracowany z mieszkańcami i spełniał ich oczekiwania. Chcemy współpracy ze wszystkimi, którzy potrafią służyć Wyborcom i nie kandydują do Samorządu  dla osobistych korzyści.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę