Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Kolejna czołówka na drodze do Łomży

Volkswagen golf i renault megane zderzyły się czołowo w okolicach Wygodny na drodze krajowej nr 63 Łomża – Zambrów. Do wypadku doszło po godzinie 11.30. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe, w tym trzy karetki pogotowia. Strażacy podają, że pięć osób podróżujących autami zostało zabranych do szpitala na badania.

Do wypadku doszło na wysokości stacji paliw. Po zderzeniu oba samochody wpadły do przydrożnych rowów. Osoby podróżująca zniszczonymi autami same opuściły pojazdy przed przybyciem na miejsce służb ratunkowych. Okoliczności wypadku ustalają policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę