Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Czołówka za Kisielnicą

Dwa samochody osobowe zderzyły się na krajowej 61 w okolicy Kisielnicy na odcinku Łomża – Grajewo. Ostatecznie całe zdarzenie drogowe policja zakwalifikowała jako kolizję.

Do zdarzenia doszło ok. 10.15. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca opla astry,  mężczyzna lat ok. 30, jadąc w kierunku Łomży z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu w wyniku czego czołowo zderzył się z jadąca z naprzeciwka toyotą corolla. Tym samochodem kierowała kobieta w wieku 35 lat. Pogotowie na miejscu udzielało pomocy tej kobiecie i jadącemu z nią dziecku, ale nie odnieśli większych obrażeń i policja całe zdarzenia kwalifikuje jako kolizję drogową, a nie wypadek. Policja podaje też, że kierowcy obu samochodów byli trzeźwi.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę