Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Wypadek motocyklisty

W czwartek przed godziną 21. doszło w Łomży do wypadku z udziałem motocyklisty. Na wysokości zjazdu do stacji paliw z ul. Zawadzkiej, przy Galerii Veneda motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Jadący motocyklem mężczyzna wywrócił się i z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Według wstępnych ustaleń policji wypadek spowodowała kobieta jadąca samochodem osobowym.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca toyotą jadąc ul. Zawadzką wykonywała manewr skrętu w lewo na stację paliw i najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu mężczyźnie jadącemu motorowerem - mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę