Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Kolizja z amerykańskimi żołnierzami

Jadąca drogą Łomża – Śniadowo kolumna samochodów amerykańskich żołnierzy w trakcie mijania „zahaczyła” o autobus uszkadzając go. Amerykanie pojechali dalej jak gdyby nic się nie stało. Także jadącym autobusem turystom nic się nie stało, ale samochód ma porysowany bok.

- Do zdarzenia doszło ok. godz. 20.40 na wysokości skrętu na Boguszyce – potwierdza informacje Urszula Brulińska z KMP w Łomży. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że autobus jechał od Ostrowi Mazowieckiej w kierunku Łomży i w tym miejscu mijał się z jadącymi w przeciwnym kierunku dwoma wozami amerykańskiej armii. Jeden z nich najprawdopodobniej zjechał nieco na lewą stronę i wystającym elementem zahaczył o autobus uszkadzając jego bok. Policja podaje, że autobusem kierował obywatel Czech, który był trzeźwy. To on wskazał, że autobus uszkodził mu amerykański wóz wojskowy, który pojechał dalej w kierunku Ostrowi Mazowieckiej jak gdyby nic się nie stało. 
- Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Żandarmeria Wojskowa, która została wezwana na miejsce zdarzenia – podaje Urszula Brulińska. 
Amerykańscy żołnierze przejeżdżają przez Łomżę jadąc z Warszawy do Orzysza. Od wiosny ubiegłego roku stacjonują na pobliskim poligonie w Bemowie Piskim tworząc trzon tzw. wielonarodowego batalionu grupy bojowej NATO.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę