Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Słońce praży

Niemal dla całej Polski synoptycy wydali już ostrzeżenia przed upałami. Na zachodzie kraju nadano im trzeci najwyższy stopień, a np. na sąsiednim Mazowszu drugi. U nas póki co ostrzeżenia przed upałami nie wydano, choć synoptycy zapowiadają, że temperatura maksymalna w cieniu sięgnie 30°C.

Maciej Maciejewski, dyżurny synoptyk z białostockiego biura prognoz IMGW-PIB przygotował na dziś bardzo krótką prognozę pogody. „W dzień zachmurzenie małe, okresami umiarkowane. Temperatura maksymalna od 28°C do 30°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowo-wschodni.”
Na jutro jest niemal identyczna, tylko trochę cieplej. „W dzień zachmurzenie małe, okresami umiarkowane. Temperatura maksymalna od 30°C do 31°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowo-wschodni.”


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę