Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Ciepło, coraz cieplej...

Główne zdjęcie
Prognoza synoptyczna na najbliższe dni dla Łomży. (źródło: IMGW-PIB/pogodynka.pl)

30,6°C taką temperaturę powietrza zmierzono wczoraj o godz. 15.00 i 16.00 na stacji pogodowej IMGW w Marianowie k. Piątnicy. To temperatura w cieniu na wysokości 2 metrów nad ziemią. Wczoraj w okolicach 30. było przez pięć godzin - od 13.00 do 18.00, a nocą spadał tylko do 20,7°C. Dziś według prognoz synoptyków w regionie może być jeszcze cieplej.

Temperatura maksymalna na dziś w województwie podlaskim to od 29°C do 31°C. W miejscach nasłonecznionych będzie znacznie więcej. Poza upałem synoptycy zapowiadają również możliwość wzrostu zachmurzenia i przelotne opady deszczu, a po południu miejscami burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów podczas burz może wynieść lokalnie do 15 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi, a wiatr w porywach do 65 km/h.

W nocy ochłodzenie minimalnie od 16°C do 18°C, a jutro znowu do 30°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę