Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dachowanie na drodze do Zambrowa

Samochód osobowy marki opel vectra dachował w okolicy Zosina na drodze krajowej Łomża – Zambrów. Kierowca był opatrywany przez lekarzy pogotowia, po czym został zabrany do szpitala. Na razie nie wiadomo czy odniósł poważniejsze obrażenia. Świadkowie mówią, że był pokrwawiony.

Do wypadku doszło około godz. 17. Opel Vectra z przyczepką jechał w kierunku Zambrowa. Prawdopodobnie przyczepka mogła podskoczyć na wybojach i potrząsnąć samochodem. Kierowca auta stracił panowanie, zjechał z drogi do przydrożnego rowu, gdzie dachował. W osobówce z nim jechał jeszcze jeden pasażer, ale on nie odniósł większych obrażeń. Na miejscu pracują słuzby ratunkowe, a ruch odbywa się wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę