Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Od poniedziałku tylko zimna woda

Ciepłownia miejska, z której tzw. czynnik grzewczy dostarczany jest do większości mieszkań i części domów jednorodzinnych w Łomży w poniedziałek zostanie wyłączona. Ciepłej wody nie będzie przez 10 kolejnych dni.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej poinformowało, że w okresie od 30 lipca (poniedziałek) do 8 sierpnia (to środa) nastąpi przerwa w dostawie czynnika grzewczego do wszystkich obiektów zasilanych z sieci ciepłowniczej miejskiej spółki. Zgodnie z wyjaśnieniem prezesa MPEC Radosława Żegalskiego postój ciepłowni podyktowany jest koniecznością przeglądu komina oraz wykonania nowego podłączenia nowowybudowanego wyprowadzenia mocy cieplnej. Prezes MPEC podaje, że prace te można wykonać jedynie przy całkowitym wyłączeniu ciepłowni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę