Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Bez ciepłej wody prawie w całym mieście

Ciepłownia miejska, z której tzw. czynnik grzewczy dostarczany jest do większości mieszkań i części domów jednorodzinnych w Łomży, po niedzieli zostanie wyłączona. Ciepłej wody nie będzie przez 10 kolejnych dni.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej poinformowało spółdzielnie mieszkaniowe, że w okresie od 30 lipca (poniedziałek) do 8 sierpnia (to środa) nastąpi przerwa w dostawie czynnika grzewczego do wszystkich obiektów zasilanych z sieci ciepłowniczej miejskiej spółki. Stosowne komunikaty zostały rozwieszone na klatkach schodowych bloków ŁSM. Zgodnie z zawartym tam wyjaśnieniem prezesa MPEC Radosława Żegalskiego postój ciepłowni podyktowany jest koniecznością przeglądu komina oraz wykonania nowego podłączenia nowowybudowanego wyprowadzenia mocy cieplnej. Prezes MPEC podaje, że prace te można wykonać jedynie przy całkowitym wyłączeniu ciepłowni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę