Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Świąteczna niedziela 22 lipca w Łomży

Za czasów PRL to był wyjątkowy dzień... W niedzielę 22 lipca w Łomży będzie się też świętowało. Na Starym Rynku odbędą się regionalne obchody Święta Policji połączone z ceremonią nadania sztandaru Komendzie Miejskiej Policji w Łomży, a później na muszli koncertowej przy ul. Zjazd Łomżyński Piknik Patriotyczny.

Regionalne obchody Święta Policji dla komend w Łomży, Grajewie, Kolnie i Zambrowie rozpoczną się o godzinie 10:00 Mszą świętą w intencji środowiska policyjnego sprawowanej w Katedrze Św. Michała Archanioła. Następnie o godzinie 11:00 na Starym Rynku odbędzie się uroczysty apel, podczas którego nastąpi nadanie sztandaru Komendzie Miejskiej Policji w Łomży oraz wręczenie odznaczeń i nominacji na wyższe stopnie policyjne funkcjonariuszom z Łomży, Grajewa, Kolna i Zambrowa.

Po południu o godz. 15:00 na muszli koncertowej przy ul. Zjazd rozpocznie się natomiast Łomżyński Piknik Patriotyczny.  To wydarzenie którego pomysłodawcą jest Tomasz Chojnicki z ONR-u, a finansowane jest ze środków miejskich w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego. Oto program imprezy:
godz. 15.05 - Dr Ewa Chludzińska „Ocalić od Zapomnienia-Mowa Dawna”
godz. 15.45 - Świadectwo Piotra Kowalczyka (Tau)
godz. 16.25 - Kapucyński Zespół Uwielbienia
godz. 16.55 - Karat Napalm Grupa
godz. 17.20 - Basti
godz. 17.55 - 5tka
godz. 18.40 - Losowanie nagród wśród osób oddających krew, ciekawe konkursy, wystąpienia gości. 
godz. 19.25 - Wyrwani Z Niewoli
godz. 20.20 - IRYDION
godz. 21.10 - Tau

Ponadto: akcja krwiodawstwa - Słodka Krew, DKMS: Oddawanie szpiku - uratuj życie (15:00-18:00), darmowy paintball oraz dmuchany plac zabaw dla najmłodszych, stoiska tematyczne, Grupy rekonstrukcyjne i malowanie transparentu z Kibicami ŁKS-u.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę