Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Synoptycy ostrzegają przed intensywnymi opadami deszczu

Od godziny 14. do północy w regionie mogą wystąpić opadu deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Magdalena Pękala, dyżurny synoptyk białostockiego biura prognoz meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega, że spadnie od 15 do 30, miejscami nawet do 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi.

Synoptyk ostrzega, że w trakcie opadów deszczu będą występować burze z porywami wiatru do 70 km/h.

Wydane ostrzeżenie dotyczy obszaru całego województwa podlaskiego. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska synoptyk określiła na 80%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę