Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ma popadać bardziej

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży na najbliższe dni. Źródło: IMGW-PIB/pogodynka.pl

O poranku w Marianowie k. Łomży spało ok. 2,4 mm deszczu, we wsi Dobrylas pod Zbójną nuło to 4,5 mm, a w Burzynie nad Biebrzą 0,7 mm. Zdaniem synoptyków dziś popada bardziej. Przez cały dzień w regionie spodziewane są przelotne opady deszczu, miejscami burze, lokalnie z gradem. Prognozowana przez synoptyków wysokość opadów na dziś to nawet do 30 mm, czyli 30 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi.

W czwartek na terenie województwa podlaskiego utrzymywać ma się zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Mimo deszczu ma być ciepło. W ciągu dnia temperatura maksymalna w regionie wyniesie ok. 25°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, z kierunków południowych. W czasie burz porywy do 70 km/h.

Synoptycy zapowiadają, że przelotne opady deszczu i burze mogą występować nad regionem przez kilka kolejnych dni i nocy. Na jutro prognozowana wysokość opadów do 20 mm.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę