Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Kisielnicy

Tuż przez 5. w Kisielnicy na DK 61 czoło zderzyły się dwa pojazdy osobowe Kia i Renault. W tej chwili ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Tuż przed godz. 5. na DK 61 w miejscowości Kisielnica, za skrzyżowaniem w kierunku Stawisk czołowo zderzyly się dwa samochody osobowe. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Kia jadący w kierunku Łomży, z nieznanych przczyn (być może zasnął), zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się w Renault jadącym w kierunku Stawisk. W wyniku zderzenia oba pojazdy wpadły do rowu. Kierujący z Kią został zabrany do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, ustalają dokładny przebieg zdarzenia. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę