Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Pożar stodoły

26 strażaków przez niemal cztery godziny walczyło z pożarem stodoły w Jedwabnem. Pożar strażakom zgłoszono po godz. 20. Palił się duży budynek i znajdujące się wewnątrz bele słomy oraz węgiel. Straty oszacowano wstępnie na ok. 60 tys. zł.

Z pożarem walczyły dwa zastępy strażaków z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Łomży i cztery jednostki strażaków ochotników. Jak przekazuje bryg. Grzegorz Wilczyński, zastępca  Komendanta Miejskiego PSP w Łomży nim pierwsze jednostki dotarły na miejsce zgłoszenia dach murowanego budynku krytego dachówką uległ zawaleniu. To utrudniało prowadzenie akcji gaśniczej. Strażacy musieli ugasić pożar budynku, ale także wydobyć bele słomy i przelać je wodą.
W sumie pożar objął powierzchnię 240 m2. Spłonął cały budynek. Wartość uratowanego mienia strażacy oszacowali na 50 tys. zł. 

Zapalił się citroen
Kolejna akcje gaśniczą łomżyńscy strażacy prowadzili dziś rano. Na Alei Legionów, w okolicach stacji BP, zapalił się jadący drogą citroen. W samochodzie podróżowały trzy osoby, które opuściły płonące auto przed przybyciem ratowników. Im się nic nie stało, ale samochód spłonął niemal całkowicie. Pożar objął komorę silnika i wnętrze auta.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę