Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Alejki w Parku do poprawki

Główne zdjęcie
Kanciaste alejki w Parku Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma

We wschodniej części Parku Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma budowane są alejki. Jeden z czytelników zwracał uwagę, że te nowe nie są tak ładnie wykonane jak te zbudowane wcześniej w zachodniej części, a poza tym łagodne łuki alejek z projektu po wykonaniu wyglądają kanciasto... - Jak już coś robić, to robić to dobrze – napisał czytelnik dodając, że liczy na interwencję w tej sprawie...

Uwagach czytelnika przekazaliśmy do ratusza i już po niespełna dwóch tygodniach dostaliśmy odpowiedź. Grzegorz Daniluku napisał, że Park Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma jest w trakcie realizacji i że inwestycja nie została jeszcze odebrana. - Część wykonanych ścieżek zakwestionował inspektor nadzoru, będą one poprawione – zapewnia Daniluk. 
Dodajmy, że tzw. rewitalizacja Parku Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma ma nas kosztować ponad 5 milionów złotych. Prace w parku mają być zakończone w przyszłym roku.

Foto: Kanciaste alejki w Parku Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma
Foto: Tak według projektu ma prezentować się nowy układ Parku Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma przy ulicach Zawadzkiej i Prusa
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę