Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

PiS wybrało Agnieszkę Muzyk

Główne zdjęcie
Agnieszka Muzyk

To już oficjalnie. Kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Łomży w jesiennych wyborach samorządowych będzie Agnieszka Muzyk odwołana przed miesiącem wiceprezydent miasta. Decyzję podjął Komitet Polityczny PiS

Agnieszka Muzyk to przez ostatnie trzy i pół roku pierwsza wiceprezydent  Łomży odpowidzialna za edukację, kulturę i pomoc społeczną. Doktor socjologii wcześniej pracowała w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, oraz jako adiunkt w Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Nie należy do Prawa i Sprawiedliwości, ale była m.in. kandydatką PiS w ostatnich wyborach do Parlamentu Europejskiego, oraz w wyborach do sejmiku województwa podlaskiego. Wygrała mandat w Sejmiku, ale zrezygnowała przyjmujac funkcję wiceprezydent u Mariusza Chrzanowskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę