Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Pijani na drogach

Trzech pijanych kierowców zatrzymali w niedzielę policjanci z Łomży. Wśród nich był „dobowy rekordzista nietrzeźwości” województwa. To 49-latek, który tuż po północy jechał peugeotem główną ulicą miasta.

Zatrzymany przez policjantów na ul. Wojska Polskiego w Łomży kierowca peugeota miał w sobie ponad 1,6 promila alkoholu. 49-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymaniem tego pijanego kierowcy chwali się komenda wojewódzka policji podkreślając, że to najbardziej pijany z 7 pijanych kierowców zatrzymany wczoraj w całym województwie. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży w niedzielę o poranku łomżyńscy policjanci ujawnili jeszcze dwóch innych pijanych kierowców. Kwadrans przed godz. 9. w Nowogrodzie wpadł  22-letni kierowca, który jechał audi mając 0,8 promila alkoholu w organizmie, a o godz. 10.40 w Miastkowie 52-latek, który jechał samochodem kia mając w sobie równo 1 promil alkoholu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę