Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Deszczowy początek wakacji

W sobotę w Marianowie k. Piątnicy spadło prawie 11 litrów deszczu na metr kwadratowy powierzchni ziemi. W poniedziałek nad ranem koleje 7 litrów... Synoptycy zapowiadają, że przelotne opady deszczu w regionie spodziewane są także w ciągu dnia i jutro. Niestety cały czas chłodno...

W poniedziałek zachmurzenie na ogół duże, przelotne opady deszczu, a prognozowana wysokość opadów do 15 mm, czyli 15 litrów wody na metr kwadratowy ziemi. Temperatura maksymalna od 15°C do 18°C. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 9°C do 11°C. 
We wtorek w dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami duże, przelotne opady deszczu, a po południu burze. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz lokalnie do 20 mm, wiatr w porywach do 65 km/h. 
Jutro ma być tylko trochę cieplej niż dziś – temperatura maksymalna od 18°C do 20°C. 

Kolejne dni według prognoz synoptycznych mają być o kilka stopni cieplejsze: do 22°C w środę, do 24°C w czwartek i 26°C w piątek. Do końca tygodnia ma być jednak mokro. Synoptycy spodziewają się przelotnych opadów deszczu i burz także z gradem.

Z takiej pogody mogą cieszyć się rolnicy i działkowcy. Opady łagodzą suszę, która zagrażała uprawom. Pomału podnosi się także poziom wody w Narwi. W okolicach Łomży w ciągu ostatnich dwóch dób przybyło 3 cm. W poniedziałek rano wodowskaz wskazał „już” 77 cm, czyli o 15 cm powyżej rekordu minimum rzeki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę