Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 08 kwietnia 2020 napisz DONOS@
200316011340.png

Marcin Chludziński prezesem KGHM

Pochodzący z Łomży Marcin Chludziński został nowym prezesem KGHM Polska Miedź. Do tej pory, od stycznia 2016 r., pełnił funkcję prezesa Agencji Rozwoju Przemysłu.

Marcin Chludziński
Marcin Chludziński

KGHM prowadzi zaawansowaną technologicznie działalność poszukiwawczo-wydobywczą oraz hutniczą. Firma posiada aktywa zlokalizowane na trzech kontynentach. Skupia się na wydobyciu rud, produkcji miedzi i innych metali nieżelaznych.

W piątek Rada nadzorcza KGHM Polska Miedź powołała zarząd X kadencji na okres 3 lat. Nowym prezesem spółki został Marcin Chludziński - poinformowano w komunikacie.

Marcin Chludziński jest absolwentem łomżyńskiego Mechaniaka, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, a także Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych (ośrodka badawczo-dydaktycznego UW). Przez kilka lat był prezesem Fundacji Republikańskiej, którą współzakładał w 2009 r.


 
200407122437.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę