Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Marcin Chludziński prezesem KGHM

Główne zdjęcie
Marcin Chludziński

Pochodzący z Łomży Marcin Chludziński został nowym prezesem KGHM Polska Miedź. Do tej pory, od stycznia 2016 r., pełnił funkcję prezesa Agencji Rozwoju Przemysłu.

KGHM prowadzi zaawansowaną technologicznie działalność poszukiwawczo-wydobywczą oraz hutniczą. Firma posiada aktywa zlokalizowane na trzech kontynentach. Skupia się na wydobyciu rud, produkcji miedzi i innych metali nieżelaznych.

W piątek Rada nadzorcza KGHM Polska Miedź powołała zarząd X kadencji na okres 3 lat. Nowym prezesem spółki został Marcin Chludziński - poinformowano w komunikacie.

Marcin Chludziński jest absolwentem łomżyńskiego Mechaniaka, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, a także Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych (ośrodka badawczo-dydaktycznego UW). Przez kilka lat był prezesem Fundacji Republikańskiej, którą współzakładał w 2009 r.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę