Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Plaża w Łomży już otwarta...

Główne zdjęcie
Plaża miejska

Tylko przed 30 dni będzie otwarta plaża miejska w Łomży. Kąpielisko, które oficjalnie jest czynne od piątku (22.06) będzie zamknięte 21 lipca. - Tylko przez miesiąc od otwarcia plaży ratownicy będą czuwali nad bezpieczeństwem kąpiących się - mówi Przemysław Chrzanowski z łomżyńskiego MOSiR-u. Kąpielisko będzie czynne codziennie między 11:00 a 19:00 i w tych godzinach będzie tam 3 ratowników. Po miesiącu kąpielisko będzie funkcjonowało jako "dzika plaża".

Wcześniej przedstawiciele MOSiR-u mówili, że spróbują po 30 dniach przesunąć kąpielisko i zgłosić je jako inne miejsce czasowo wykorzystywane do kąpieli. Tak się jednak prawdopodobnie nie uda zrobić - wyjaśnia Przemysław Chrzanowski.
Zgodnie z nowymi przepisami całoroczne kąpielisko może funkcjonować, jeżeli do końca roku - uchwałę na ten temat podjęli radni, a miejsce jest zgłoszone do stacji sanitarno-epidemiologicznej.
Teraz, zgodnie z nowymi przepisami miejsca, które nie są kąpieliskami mają status "miejsc czasowo wykorzystywanych do kąpieli". I mogą być otwarte tylko 30 dni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę