Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem

M.in. na obszarze Łomży i powiatów grajewskiego, kolneńskiego, łomżyńskiego, wysokomazowieckiego i zambrowski mogą dziś po południu występować burze z gradem. Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk z biura prognoz meteorologicznych IMGW w Białymstoku nadał im pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.

Synoptyk spodziewa się, że burzowa atmosfera nad region dotrze po godz. 14.00. Przez kolejne osiem godzin prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 15 do 25, a lokalnie do 30 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi oraz towarzyszące im porywy wiatru do 65 km/h. Jak zapowiada synoptyk miejscami możliwe są także  gradobicia.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska Tomasz Siemieniuk określa na 80%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę