Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Podwodny Jeleń w akcji

Skaczący przez kamienie jeleń jest w herbie Łomży, dlatego łomżyński klub płetwonurków nazywa się „Podwodny jeleń”. Jego członkowie także postanowili włączyć się w jubileusz 600-lecia nadania praw miejskich Łomży. W sobotę, przy wsparciu kolegów z Ostrołęki, sprzątali dno Narwi oraz brzegi rzeki przy Plaży Miejskiej w Łomży.

Nurkowie tego typu akcje czyszczenia Narwi organizują od kilku lat, ale jak informuje Adam Siwek, prezes „Podwodnego Jelenia”, ciągle odnajdowane są nowe śmieci. W sobotę uzbierano cztery worki śmieci, z czego znaczącą ilość stanowiły opakowania po zanętach czy przynętach wędkarskich. - Zdajemy sobie sprawę że większość wędkarzy jest ok., sami organizują akcje sprzątania brzegów Narwi, jednak dzisiejsze znaleziska są dowodem na to, że jest mała grupa w tym środowisku, która pozostawia po sobie różne przedmioty – mówi Siwik apelując do wędkarzy, aby zwracali uwagę kolegom którzy śmiecą.
Dziękujemy serdecznie uczestnikom.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę