Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Oszukują na wnuczka

Dziś na terenie Łomży miały miejsce dwie próby oszustwa na wnuczka. - Pierwsze zgłoszenie mieliśmy tuż po godz. 12. drugie ok. godz. 13. W obu przypadkach scenariusz taki sam dzwoni mężczyzna i mówi że córka miała wypadek i potrzebuje finansowego wsparcia - opisuje Urszula Brulińska z KMP Łomża.

Na szczęście rezolutne starsze mieszkanki Łomży nie dały się nabrać i o próbach oszustwa powiadomiły policję.  Kryminalni ustalają sprawców i ostrzegają mieszkańców przed oszustami. Zazwyczaj tego typu telefony wykonywane są do większej liczy osób z danego miasta. 
- Telefony z prośbą o natychmiastową pomoc finansową od wnuków, kuzynów czy innych członków naszej rodziny każdorazowo powinny być potwierdzane u proszących o pomoc krewnych – radzą policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę