środa, 18 września 2019 napisz DONOS@

Pożar w Czerwonym Borze

Przez blisko trzy godziny kilkudziesięciu strażaków z jednostek zawodowych i ochotniczych walczyło z pożarem lasu na terenie kompleksu Czerwony Bór. Pożar został już ugaszony. W akcję zaangażowanych było 12 zastępów straży pożarnej. Spłonął hektar prywatnego lasu.

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

Kłęby dymu nad lasem zauważono około godz. 17.15. Pożar objął las w okolicach tzw. polany modrzewiowej. Strażacy mówili, że ogień szybko się rozprzestrzeniał, bo las jest bardzo suchy. Od kilku dni w całym Nadleśnictwie Łomża, w skład którego wchodzi także kompleks Czerwony Bór, stale utrzymywany jest trzeci najwyższy stopień zagrożenia pożarowego. Kolmpeks leśny Czerowny Bór ma powierzchnię ponad 10 tysięcy hektarów.


 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę