Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Pożar w Czerwonym Borze

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Przez blisko trzy godziny kilkudziesięciu strażaków z jednostek zawodowych i ochotniczych walczyło z pożarem lasu na terenie kompleksu Czerwony Bór. Pożar został już ugaszony. W akcję zaangażowanych było 12 zastępów straży pożarnej. Spłonął hektar prywatnego lasu.

Kłęby dymu nad lasem zauważono około godz. 17.15. Pożar objął las w okolicach tzw. polany modrzewiowej. Strażacy mówili, że ogień szybko się rozprzestrzeniał, bo las jest bardzo suchy. Od kilku dni w całym Nadleśnictwie Łomża, w skład którego wchodzi także kompleks Czerwony Bór, stale utrzymywany jest trzeci najwyższy stopień zagrożenia pożarowego. Kolmpeks leśny Czerowny Bór ma powierzchnię ponad 10 tysięcy hektarów.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę