Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

„Czołówka” koło Miastkowa

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku do którego doszło w okolicach Miastkowa na drodze krajowej nr 61 Łomża – Ostrołęka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący od Ostrołęki w kierunku Łomży busem marki Citroen kierowca z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się czołowo z tirem jadącym w przeciwnym kierunku.

Do wypadku doszło około godz. 9.30 przed Miastkowem. Kierowca busa z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Na miejscu trwa akcja służb ratunkowa. Droga jest całkowicie zablokowana. Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że samochodu osobowe mogą objechać miejsce wypadku jadąc drogami lokalnymi przez wieś Łuby-Kiertany.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę