Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Wypadek z autobusem szkolnym

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Autobus szkolny, osobówka i bus zderzyły się na drodze krajowej nr 63 w rejonie miejscowości Brulino-Piwki gmina Czyżew. Jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci informując o wypadku zaznaczają, że droga jest zablokowana.

Ze wstępnych informacji policji wynika że autobus szkolny zatrzymał się, aby pasażerowie mogli wyjść z pojazdu. W tym czasie kierująca fordem kobieta rozpoczęła manewr omijania go, a  kierowca busa, aby uniknąć zderzenia z autobusem zjechał na lewy pas ruchu, gdzie uderzył w lewy bok forda, który z kolei uderzył w autobus. W wyniku tego zdarzenia kierująca fordem trafiła do szpitala. W autobusie poza kierowca było sześcioro pasażerów, ale nic złego im się nie stało. Policja podaje, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Po wypadku droga krajowa nr 63 w tym miejscu została całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Samochody osobowe jadą drogami lokalnymi natomiast pojazdy ciężarowe kierowane są od Czyżewa w kierunku Ciechanowca i od miejscowości Nur w kierunku Ciechanowca, a następnie Czyżewa.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę