Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ludzkie szczątki w rowie

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Makabrycznego odkrycia dokonał jeden z mieszkańców Kolna. W rowie melioracyjnym odnalazł fragmenty kości. To jak się okazało były szczątki ludzkie. W Prokuraturze Rejonowej w Kolnie wszczęto śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci bliżej nieustalonej osoby.

Makabrycznego odkrycia dokonano w niedzielę w okolicy ul. Łąkowej w Kolnie. Prokuratura Okręgowa w Łomży podaje, że w toku prowadzonych czynności zabezpieczono fragmenty szkieletu. Odnalezione szczątki będą poddane drobiazgowym badaniom w Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Na razie nie wiadomo nawet jaka była płeć tej osoby. Śledztwo zostało powierzone do dalszego prowadzenia Komendzie Powiatowej Policji w Kolnie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę