Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Trzy osoby ranne po wypadku koło Gut

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką w Gutach na krajowej „61” pomiędzy Szczuczynem a Grajewem. Trzy osoby zostały ranne. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Do południa droga krajowa była całkowicie zablokowana, ale teraz ruch odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło przed godz. 9.00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca hyundaia, który jechał od Szczuczyna w kierunku Grajewa z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie czołowo zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku ciężarowym mercedesem. Jak mówi Sylwia Gosiewska z KPP Grajewie podróżowały niż trzy osoby prawdopodobnie obywatele Ukrainy. Kierowca osobówki jest ciężko ranny. Na miejscu jest śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, który ma przetransportować go do specjalistycznego szpitala. Dwaj pasażerowie hyundaia, którzy także odnieśli obrażenia w wypadku, zostali przewiezieni do szpitala w Grajewie.
Policjantka mówi, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. Okoliczności tego wypadku będą szczegółowo wyjaśniane przez policjantów.

230804070022.gif
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę