Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Idą burze z gradem

Od godziny 15.00 do 22.00 nad regionem mogą przechodzić burze z gradem – ostrzegają synoptycy z białostockiego zespołu Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB. Dyżurna synoptyk Barbara Jakubowska zagrożeniu nadała pierwszy stopień.

Burze mogą wystąpić na obszarze całego województwa podlaskiego. Synoptyk prognozuje, że podczas nich spaść może od 10 do 20 mm, a lokalnie nawet 25 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi. Lokalnie może padać grad. Poza tym burzom mają towarzyszyć porywy wiatru do 80 km/h. 
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę