Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

OKW powołane

Państwowa Komisja Wyborcza powołała Okręgowe Komisje Wyborcze do wyborów parlamentarnych i prezydenckich. W Łomży taka komisja będzie tylko do przeprowadzenia wyborów prezydenckich. Pięciu członków komisji to sędziowie tutejszego Sądu Okręgowego. Przewodniczącym Okręgowej Komisji Wyborczej jest sędzia Włodzimierz Wójcicki, który pełni także funkcję Komisarza Wyborczego w Łomży. Poza nim w składzie OKW znaleźli się sędziowie Joanna Rawa, Eugeniusz Dąbrowski, Sławomir Bagiński, Andrzej Kordowski.


Sędzia Włodzimierz Wójcicki jako jedyny sędzia z Łomży zasiądzie też w Okręgowej Komisji Wyborczej w Białymstoku, która przeprowadzić wybory parlamentarne na terenie województwa podlaskiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę