Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Casting do pokazu mody dziecięcej. Zostań gwiazdą wybiegu!

Galeria Bursztynowa zaprasza młodych fashionistów w piątek, 25 maja do udziału w castingu. Aż dwadzieścioro dzieci stanie się bohaterami pokazu mody podczas Bursztynowego Dnia Dziecka.

Największe w promieniu 120 km centrum handlowe organizuje casting, podczas którego będzie szukało dziewczynek oraz chłopców między 2 a 15 rokiem życia, którzy lubią być w centrum uwagi, nieustannie przymierzają ubrania oraz kochają pozować do zdjęć.

Dzieci, które przejdą pomyślnie casting, staną się głównymi bohaterami pokazu mody podczas Bursztynowego Dnia Dziecka, który z kolei zaplanowany został na 3 czerwca br.  Najmłodsi zaprezentują kolekcje marek Reporter Young, 5,10,15, Kanz oraz Coccodrillo. Ponadto tego dnia na wszystkie dzieci będzie czekało mnóstwo atrakcji, jakich jeszcze nie było w Ostrołęce.

Spełnij modowe marzenie swojego dziecka i odwiedź Galerię Bursztynową w piątek, 25 maja br. Casting będzie odbywał się przy sklepie Reporter Young.

Więcej na temat wydarzenia można przeczytać na bursztynowa.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę